Ceny dopravy

Osobní odběr v sídle společnosti – ZDARMA

Zboží si můžete vyzvednout osobně na adrese Yellowhammers, s.r.o., Nádražní 633/91, 702 00 Ostrava - Moravská Ostrava. Jakmile bude vaše objednávka připravena k vyzvednutí, budeme Vás informovat e-mailem.

Doprava ZDARMA při nákupu nad 2 500 Kč.

Geis Parcel - 79 Kč (+ 40 Kč dobírka), cena zahrnuje i informačí SMS (e-mail) o odeslání zboží. V den doručení vás bude kurýr informovat o čase doručení. Po dvou neúspěšných doručovacích pokusech se zboží vrací k nám.

Při převzetí zásilky si prosím překontrolujte spolu s dopravcem nebo obsluhou přepážky její stav - počet balíků, neporušenost pásky, poškození krabice. Pokud shledáte, že zásilka je poškozena odmítněte její převzetí.

Zaslání službou Zásilkovna – 55 Kč (+ 30 Kč dobírka)

Tento způsob dopravy nelze využít pro přepravu zásilek nad 5 kg a zásilek, jejichž rozměr přesahuje v součtu všech tří stran 120 cm (jedna strana max. 70 cm) a pro zásilky s dobírkou větší než 20 000 Kč.

Svou zásilku můžete sledovat dle zaslaného čísla balíku >>ZDE<<

Seznam a provozní dobu jednotlivých poboček najdete >>ZDE<<

Na pobočce Zásilkovny máte možnost si balík za přítomnosti obsluhy rozbalit a překontrolovat jeho stav. Žádáme Vás, abyste tuto možnost využili, předejdete tak zbytečným průtahům při reklamaci. Pokud si zboží nestihnete vyzvednout do 7 kalendářních dnů, je možné úložní dobu prodloužit až na 21 dní.

V případě, že nebudeme schopni dodat zboží Vámi zvolenou službou (zásilka překročí svou hmotností, rozměry nebo hodnotou podmínky přepravce), budeme Vás kontaktovat.