Štěrkátko srdce Kikko®ECO

Základní informace

Obj. číslo:K-8594161570875
Výrobce:Kikko
Záruka:2 roky
Dostupnost:Nedostupné
Vaše cena: 164 Kč

Přidat do oblíbených

Štěrkátko srdce Kikko®ECO

Štěrkátko srdce Kikko®ECOKIKKO®ECO - PRVNÍ CERTIFIKOVANÁ EKOLOGICKÁ PLASTOVÁ HRAČKA

Je konec strachu z nebezpečných plastových hraček, které mohou obsahovat škodlivé ftaláty, dioxiny a jiné látky ohrožující zdraví dětí.  I plastová hračka totiž může být bez jakýchkoliv rizik, perfektně propracovaná, ekologicky nezávadná a navíc biologicky odbouratelná.

Jako evropská novinka byla v lednu 2009 představena první řada certifikovaných ekologických plastových hraček pro nejmenší děti  KIKKO®ECO.  Ekologické dětské hračky KIKKO®ECO jsou vyrobeny z biologicky odbouratelného materiálu ECOLGREEN PLA.  ECOLGREEN PLA je vyráběn  z kukuřičného škrobu (PLA - NATUREWORKS®).

Ekologické hračky pro nejmenší KIKKO®ECO jsou navíc biodegradabilní. Takže poté co dítě vyroste a hračka ho už nezajímá, nevzniká problém kam s ní.  Materiál, ze kterého je hračka vyráběna se likviduje přirozenou cestou, tedy kompostováním. Hračka se tedy rozloží v zemi a nevzniká žádný závadný odpad.

Vysoká kvalita zpracování, jemné pastelové barvy a zaoblené tvary hraček KIKKO®ECO, to jsou, ve spojení s materiálem ECOLGREEN PLA,  ideální předpoklady pro pro zdravý  rozvoj Vašeho dítěte  a náš, případně i Váš, příspěvek k čistějšímu životnímu prostředí.

Upozornění na obalu hračky:

Nevkládejte do mikrovlné trouby nebo myčky. Průběžně kontrolujte stav hračky, v případě jejího poškození zabraňte dalšímu kontaktu hračky s dítětem. Nevystavujte teplotám vyšším než 60 stupňů celsia. Hračka je určena poze pro děti do 3 let.

Složení: EcolGreen PLA

Tepelná odolnost: -10~60 °C


  Další produkty z kategorie

  BIKA - jedlá soda Yellow & Blue

  Nedostupné

  od 69 Kč

  Jedlá soda má mnohostranné využití v domácnosti.

  Alchymie ekopraní Yellow & Blue

  Nedostupné

  290 Kč

  Díky tomuto balíčku se seznámíte s ekologickým praním podle oblíbené firmy Tierra Verde

  Beco feeding set, různé barvy

  Nedostupné

  od 390 Kč

  První skutečně ekologický jídelní set pro nejmenší