Tréninkové kalhotky PUL Bamboolik dinosauři

Základní informace

Obj. číslo:BA-TKDI5032/VYB
Výrobce:Bamboolik
Záruka:2 roky
Vaše cena: od 309 Kč

Přidat do oblíbených

Tréninkové kalhotky PUL Bamboolik dinosauři

Tréninkové kalhotky PUL Bamboolik dinosauři


Vyberte si konkrétní variantu

Obrázek Velikost Cena s DPH Akce
Tréninkové kalhotky PUL Bamboolik dinosauři M

309 Kč

Nedostupné
 
Tréninkové kalhotky PUL Bamboolik dinosauři L

319 Kč

Nedostupné
 

Tréninkové kalhotky Bamboolik jsou určené pro děti začínající chodit na nočník. 

Jsou ve velikosti M: 8-12 kg (cca 9 m - 18 m) a L: 12 - 16 kg (18 m - 30 m), záleží na proporcích dítěte. Kalhotky mají 2 (M) nebo 3 (L) řady patentek, pomocí kterých lze upravit šířku pasu a šířku kolem nožiček.

Boční lemy a zádová část kalhotek jsou tvořeny z velmi pružného měkkého úpletu, který se přizpůsobí proporcím dítěte a umožní kalhotky stáhnout jako běžné spodní prádlo. Díky patentkám je však také možno kalhotky rozepnout a přebalit jako běžnou plenku, což se hodí především v případě větší nehody. Nepromokavá část kalhotek je z membrány (PUL) v krásných „bamboolikovských“ dezénech.

Unikátní systém tréninkových kalhotek Bamboolik spočívá v možnosti výměny vnitřní vkládací plenky (z originálního plenkového systému Bamboolik), čímž snižuje náklady na tréninkové kalhotky. Pro "začátečníky", kteří trénovat teprve začínají, použijte batolecí vkládací plenu, "pokročilým" již stačí krátká vkládací plenka.
Tréninkové kalhotky nezaměňujte s plenou: po každém počůrání je nutné vyměnit co nejdříve vkládací plenku, aby nedošlo k provlhnutí, a trénující dítě pochopilo, že správné je být v suchu a potřebu konat do nočníčku.
K tréninkovým kalhotkám budete potřebovat vkládací plenky Bamboolik. Podle stupně pokročilosti vašeho děťátka doporučujeme sadu 3 ks batolecích plen nebo sadu 5 ks krátkých plen.

Tréninkové kalhotky Bamboolik se výborně hodí jako svrchní kalhotky pro děti praktikující BKM, kdy se plenka vymění hned po počůrání. Spolu s vkládacími plenkami Bamboolik tvoří velmi ekonomický a jednoduchý systém přebalování doplňující bezplenkovou komunikační metodu.

Další produkty z kategorie

Tréninkové kalhotky PUL Bamboolik opičky

Nedostupné

od 309 Kč

Tréninkové kalhotky Bamboolik pro děti začínající chodit na nočník, do 16 kg váhy dítěte.

Tréninkové kalhotk Bamboolik, PUL Kytičky

Nedostupné

359 Kč

Tréninkové kalhotky Bamboolik jsou určené pro děti začínající chodit na nočník.

Tunýlek na minimální (čtvercovou) plenu Petit Lulu

Skladem

od 89 Kč

Tunýlek pro uchycení čtvercové látkové pleny pro děti s váhou od 3 kg - 12 kg.