Tréninkové kalhotky PUL Bamboolik příšerky

Základní informace

Obj. číslo:BA-TKPR5033/VYB
Výrobce:Bamboolik
Záruka:2 roky
Vaše cena: od 309 Kč

Přidat do oblíbených

Tréninkové kalhotky PUL Bamboolik příšerky

Tréninkové kalhotky PUL Bamboolik příšerky


Vyberte si konkrétní variantu

Obrázek Velikost Cena s DPH Akce
Tréninkové kalhotky PUL Bamboolik příšerky M

309 Kč

Nedostupné
 
Tréninkové kalhotky PUL Bamboolik příšerky L

319 Kč

Nedostupné
 

Tréninkové kalhotky Bamboolik jsou určené pro děti začínající chodit na nočník. 

Jsou ve velikosti M: 8-12 kg (cca 9 m - 18 m) a L: 12 - 16 kg (18 m - 30 m), záleží na proporcích dítěte. Kalhotky mají 2 (M) nebo 3 (L) řady patentek, pomocí kterých lze upravit šířku pasu a šířku kolem nožiček.

Boční lemy a zádová část kalhotek jsou tvořeny z velmi pružného měkkého úpletu, který se přizpůsobí proporcím dítěte a umožní kalhotky stáhnout jako běžné spodní prádlo. Díky patentkám je však také možno kalhotky rozepnout a přebalit jako běžnou plenku, což se hodí především v případě větší nehody. Nepromokavá část kalhotek je z membrány (PUL) v krásných „bamboolikovských“ dezénech.

Unikátní systém tréninkových kalhotek Bamboolik spočívá v možnosti výměny vnitřní vkládací plenky (z originálního plenkového systému Bamboolik), čímž snižuje náklady na tréninkové kalhotky. Pro "začátečníky", kteří trénovat teprve začínají, použijte batolecí vkládací plenu, "pokročilým" již stačí krátká vkládací plenka.
Tréninkové kalhotky nezaměňujte s plenou: po každém počůrání je nutné vyměnit co nejdříve vkládací plenku, aby nedošlo k provlhnutí, a trénující dítě pochopilo, že správné je být v suchu a potřebu konat do nočníčku.
K tréninkovým kalhotkám budete potřebovat vkládací plenky Bamboolik. Podle stupně pokročilosti vašeho děťátka doporučujeme sadu 3 ks batolecích plen nebo sadu 5 ks krátkých plen.

Tréninkové kalhotky Bamboolik se výborně hodí jako svrchní kalhotky pro děti praktikující BKM, kdy se plenka vymění hned po počůrání. Spolu s vkládacími plenkami Bamboolik tvoří velmi ekonomický a jednoduchý systém přebalování doplňující bezplenkovou komunikační metodu.

Další produkty z kategorie

Tréninkové kalhotky Katyv Baby, Lajka

Skladem

od 329 Kč

Kalhotky pro děti učící se chodit na nočník

Tréninkové kalhotky Anavy rytíři

Nedostupné

339 Kč

Tréningové kalhotky Anavy pro snadný přechod od plenek k nočníku.

Tréninkové kalhotky Katyv Baby, sovy fuchsiové

Nedostupné

od 319 Kč

Kalhotky pro děti učící se chodit na nočník