O nás

Suché dupky jsou tady pro všechny, kteří milují své děti…

Jsme tým pracovníků, který každý den pracuje na tom, abyste se u nás cítili dobře. Hlavní myšlenkou bylo vytvoření obchůdku s co možná nejširším sortimentem látkových plen, především české výroby. I mezi námi jsou maminky, které propadly kouzlu látkových plen, ale i nošení miminka přímo na těle, v šátku nebo v tom správném, ergonomickém, nosítku. Znalé a uvědomělé maminky často také smýšlejí ekologicky, snaží se chránit přírodu i vlastní dítko před hromadou chemie, která nás obklopuje ze všech stran, a z toho důvodu do našeho sortimentu zařazujeme eko produkty (pleny, vložky, hračky, drogistické zboží…), šetrné prací prostředky, dětskou i „dospěláckou“ bio kosmetiku, a to vše za ceny dostupné i kapse maminek na mateřské dovolené. Zkuste si například místo pracího prášku doma vyrobit mýdlový sliz. Ušetříte nemalý peníz a nebudete dráždit citlivou pokožku malého děťátka.

Maminky se často raději než na lékárny obracejí na přírodní léčivé prostředky. My také.  A proto jsme do naší nabídky zařadili léčivé byliny, jejichž sílu mohou využívat těhotné ženy, maminky, děti, senioři, diabetici, zkrátka a dobře všichni. Kdo dnes nepotřebuje uklidnit, a nebo doma navodit příjemnou atmosféru a pohodu nad šálkem bylinného čaje… A co takhle zkusit si usnadnit porod díky blahodárným účinkům listí maliníku a lněného semínka? Co takhle pomoci miminku s bolavým bříškem fenyklem? Jak vyléčit poporodní poranění a zbavit se hemeroidů? Vsaďte na dubovou kůru. A protože nejlepší léčba je prevence, zkuste si pořídt Aniball, díky kterému se můžete lehce porodnímu poranění vyhnout a v pohodlí domova si vyzkoušet, co to je, vytlačit miminko. A do porodnice jít pak s pocitem, že VY to ZVLÁDNETE!

Mlsání bylinných bonbónů není žádný hřích. A když si dáte sušené plody zázračného goji, uděláte skvělou věc pro své zdraví. A když už na vás něco vleze, zkuste naše bylinné sirupy nebo kapky.

A co děti, mají si kde hrát? Pořiďte jim hrací deku a nebo rovnou pěnový koberec. Budou nadšené. A zadeček jim ve vyhřáté místnosti nechtě pěkně větrat. Před nehodou vás zachrání pratelné přebalovací podložky. Nebo prcky oblečte do pohodlných tepláčků. Budou pohodlné i pro dítko v látkové pleně.

Nevíte, co pořád kupovat rodině na Vánoce, narozeniny a svátky? Vyřešte to sadou krásně baleného koření nebo výborného čaje.

Zkrátka a dobře, kochejte se, vybírejte a potěšte své nejmilejší zbožím z našeho obchůdku. A pokud vám u nás něco chybí, dejte nám vědět, poradíme se a možná i rozšíříme sortiment. Jsme tady přece pro vás a naším cílem je udělat vás spokojenými!

 

 

S našimi výrobky máme osobní zkušenost, proto neváhejte a obracejte se na nás s dotazy. Rádi poradíme, pomůžeme, společně vybereme to nejlepší pro vás a vaše miminko. Náš sortiment neustále rozšiřujeme. Chceme, abyste si u nás nakoupili vše potřebné a nemuseli nakupovat každou věc v jiném obchůdku a platit tak další a další poštovné. A když u nás uděláte větší nákup, poštovnému se můžete vyhnout úplně. Za nákup nad 2500,- ho zaplatíme za vás!