POZOR, změna otevírací doby kamenné prodejny (16.-22.9.): Po: 14:30-18:00 Út, st, čt: 9-18:00 Pá: 9-15:00 Ne: 10-17:00.

Doprava a platba

 

Objednané zboží doručujeme prostřednictvím těchto dopravců:

zasilkovna

Pohodlné doručení vašich balíků bez front a bez dlouhého čekání. Zásilku si vyzvednete na jedné z poboček či partnerském místě Zásilkovny. V současné době je možné vyzvednout zásilku ve více než 1500 partnerských místech Zásilkovny.                                                                                    Na pobočce Zásilkovny máte možnost si balík za přítomnosti obsluhy rozbalit a překontrolovat jeho stav. Žádáme Vás, abyste tuto možnost využili, předejdete tak zbytečným průtahům při reklamaci. Pokud si zboží nestihnete vyzvednout do 7 kalendářních dnů, je možné úložní dobu prodloužit až na 21 dní.

V případě, že nebudeme schopni dodat zboží Vámi zvolenou službou (zásilka překročí svou hmotností, rozměry nebo hodnotou podmínky přepravce), budeme Vás kontaktovat.

Tento způsob dopravy nelze využít pro přepravu zásilek nad 5 kg a zásilek, jejichž rozměr přesahuje v součtu všech tří stran 120 cm (jedna strana max. 70 cm) a pro zásilky s dobírkou větší než 20 000 Kč.

Cena služby je 49,- Kč na území ČR a 3,9,- EUR na Slovensku.

 ceska_posta

Služba Balík do ruky, díky které budete mít balíček doma jeden den po odeslání balíčku z naší provozovny.

Cena služby je 89,- Kč na území ČR.

Služba Balík na poštu, díky které budete mít balíček na vybrané poště jeden den po odeslání balíčku z naší provozovny.

Cena služby je 79,- Kč na území ČR.

Služba Balík do balíkovny, díky které budete mít balíček na vybrané pobočce balíkovny jeden den po odeslání balíčku z naší provozovny. K vyzvednutí vám postačí kód a odbavení je rychlejší než u běžných poštovních zásilek.

Cena služby je 69,- Kč na území ČR.

    geis2

Kurýr doruči balíček až k Vám domů, předem informuje pomocí SMS či telefonu. Cena zahrnuje i informační SMS (e-mail) o odeslání zboží. V den doručení vás bude kurýr informovat o čase doručení. Po dvou neúspěšných doručovacích pokusech se zboží vrací k nám. 

Cena služby je 119,- Kč na území ČR.

  

 

DOPRAVA ZDARMA

Za nákup nad 2500,- Kč je doprava na území ČR zdarma (platí pro dopravce Česká pošta a Zásilkovna).

 

PLATBA

Platba na dobírku: Své zboží zaplatíte až při převzetí balíčku. Cena služby je 40,- Kč v ČR/2,9,- EUR na Slovensku.

Platba převodem na bankovní účet: Platba předem na bankovní účet 2700608710/2010 vedený u společnosti Fio banka, a.s. Veškeré informace potřebné pro provedení platby obdržíte mailem po uskutečnění objednávky.

Pro platbu v EUR použijte tyto údaje: IBAN: CZ0520100000002901491256, BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX, účet vedený u společnosti Fio banka a.s.

 

ODESLÁNÍ OBJEDNÁVKY

Objednávky odesíláme v co nejkratším možném termínu. V případě, že je zboží skladem, balíček doručíme za 1-4 pracovní dny od PŘEJETÍ PLATBY či objednání na dobírku. V případě zboží na dotaz se informujte na e-mailové adrese suchedupky@seznam.cz. Zboží značky Yháček šijeme dle složitosti a množství objednávek od 1 do 14 dnů.

 

 

 

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.