AKCE na vzorované, jednobarevné a maderirové úplety - 30 %! Pozor, do 22.7. máme DOVOLENOU, objednávky začneme expedovat po tomto datu. V červenci nebudou možné osobní odběry.

Doprava a platba

 

Objednané zboží doručujeme prostřednictvím těchto dopravců:

zasilkovna

Pohodlné doručení vašich balíků bez front a bez dlouhého čekání. Zásilku si vyzvednete na jedné z poboček či partnerském místě Zásilkovny. V současné době je možné vyzvednout zásilku ve více než 1500 partnerských místech Zásilkovny. Na pobočce Zásilkovny máte možnost si balík za přítomnosti obsluhy rozbalit a překontrolovat jeho stav. Žádáme Vás, abyste tuto možnost využili, předejdete tak zbytečným průtahům při reklamaci. Pokud si zboží nestihnete vyzvednout do 7 kalendářních dnů, je možné úložní dobu prodloužit až na 21 dní.

V případě, že nebudeme schopni dodat zboží Vámi zvolenou službou (zásilka překročí svou hmotností, rozměry nebo hodnotou podmínky přepravce), budeme Vás kontaktovat.

Tento způsob dopravy nelze využít pro přepravu zásilek nad 5 kg a zásilek, jejichž rozměr přesahuje v součtu všech tří stran 120 cm (jedna strana max. 70 cm) a pro zásilky s dobírkou větší než 20 000 Kč.

Cena služby je 59,- Kč na území ČR a 3,9,- EUR na Slovensku.

Zásilkovna - doručení domů

V tomto případě Vám doručí balíček kurýr až domů. Bude využito dopravce DPD, In Time čí Česká pošta, dle volných kapacit. 

Cena služby je 89,- Kč,

 

 ceska_posta

Služba Balík do balíkovny, díky které budete mít balíček na vybrané pobočce Balíkovny jeden den po odeslání balíčku z naší provozovny. K vyzvednutí vám postačí kód a odbavení je rychlejší než u běžných poštovních zásilek.

Cena služby je 49,- Kč na území ČR.

Služba Balík do ruky, díky které budete mít balíček doma jeden den po odeslání balíčku z naší provozovny.

Cena služby je 109,- Kč na území ČR.

Služba Balík na poštu, díky které budete mít balíček na vybrané poště jeden den po odeslání balíčku z naší provozovny.

Cena služby je 99,- Kč na území ČR.

  

 

DOPRAVA ZDARMA

Za nákup nad 2500,- Kč je doprava na území ČR zdarma (platí pro dopravce Česká pošta a Zásilkovna).

 

PLATBA

Platba na dobírku: Tento typ platby jsme zrušili z důvodu zvyšujícího se počtu nepřebraných zásilek.

Platba převodem na bankovní účet: Platba předem na bankovní účet 2700608710/2010 vedený u společnosti Fio banka, a.s. Veškeré informace potřebné pro provedení platby obdržíte mailem po uskutečnění objednávky.

Pro platbu v EUR použijte tyto údaje: IBAN: CZ0520100000002901491256, BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX, účet vedený u společnosti Fio banka a.s.

 

ODESLÁNÍ OBJEDNÁVKY

Objednávky odesíláme v co nejkratším možném termínu. V případě, že je zboží SKLADEM, balíček doručíme za 1-4 pracovní dny od PŘEJETÍ PLATBY. V případě zboží NA DOTAZ se informujte na e-mailové adrese suchedupky@seznam.cz. Zboží značky Yháček šijeme dle složitosti a množství objednávek od 1 do 21 dnů.