POZOR, všechny softshellové bundy s beránkem, které nakoupíte k došití, budou mít místo černého těla vzorované (stejný vzor, jako rukávy, kapsy a kapucka.

GRIZLY Erythritol 500 g

Kód: GR-7879
109 Kč 218 Kč / 1000 g
Skladem u dodavatele
Erythritol je náhradní sladidlo získané kvasným procesem z přírodních surovin. Má nulový glykemický index, žádné kalorie a téměř stejnou sladivost jako cukr. Je vhodný pro diabetiky i celiaky.

Detailní informace

Detailní popis produktu

GRIZLY Erythritol 500 g. Vlastnosti a výhody: Erythritol je alkoholový cukr a řadí se mezi sacharidy. Slouží jako náhradní sladidlo a vyrábí se přirozenou fermentací glukózy z kukuřičného nebo pšeničného škrobu za přítomnosti mikroorganismů. Následně probíhá filtrace, krystalizace a sušení. Má 70% sladivost cukru, ale narozdíl od něj neobsahuje žádné kalorie a má nulový glykemický index.  Použití:  Erythritol chutná a vypadá stejně jako cukr a je bez jakékoliv pachuti. Hodí se na pečení i vaření, doporučujeme jej používat i na oslazení kávy nebo čaje. Používá se samostatně nebo v kombinaci s jinými nízkokalorickými sladidly ( GRIZLY Směs erythritolu a stévie ). Administrativní zařazení:  Náhradní sladidla Složení:  Erythritol 100 % Země původu:  Čína Skladování:  Skladujte na temném, chladném a suchém místě. Balení:  Znovuuzavíratelný PP obal nebo vakuováno v PP obalu (během přepravy může dojít k rozvakuování, které neovlivní kvalitu)

Doplňkové parametry

Kategorie: Grizly
EAN: 8595678404851

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Bezpečnostní kontrola