POZOR, nová otevírací doba kamenné prodejny je PO-ÚT 9:00-16:00, ST-PÁ 9:00-15:00.

Reklamační formulář

Vaše jméno a příjmení:

Adresa:

Telefon a e-mail:

Číslo objednávky:

 

Yellowhammers, s.r.o.

IČ: 27839974 DIČ: CZ27839974

Nádražní 91, Ostrava, 70200 (adresa pro uplatnění reklamace)

 

Uplatnění práva z vadného plnění (reklamace)

 

Vážení,

dne …..….... jsem prostřednictvím vašeho e-shopu www.suchedupky.cz či www.yhacek.cz zakoupil/a zboží …………………………………………., která/ý/é začal vykazovat vadu:.......................................... .

  1. a) Vzhledem k tomu, že se zřejmě jedná o vadu odstranitelnou, žádám vás o opravu, a to nejpozději v zákonné lhůtě 30 kalendářních dnů.
  2. b) Vzhledem k tomu, že se zřejmě jedná o vadu nedstranitelnou, žádám vás o výměnu zboží, a to nejpozději v zákonné lhůtě 30 kalendářních dnů.
  3. c) Vzhledem k tomu, že se zřejmě jedná o vadu nedstranitelnou, žádám vás o poukázání kupní ceny ve výši…………... Kč ve prospěch mého bankovního účtu č. ……………………....., a to nejpozději v zákonné lhůtě 30 kalendářních dnů.V …………..……… dne ………………..

Jméno a podpis                                                                                                             ……………………………….

 

Přílohy:

Kopie kupního dokladu

Fotografie reklamovaného zboží

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení