Předobjednávka mušelínu za neopakovatelných 150,-/m! Pouze do konce týdne, tak neváhejte. AKCE -20 % na vzorovanou kočárkovinu a microfibru! Tiskárna již funguje, všechny dotisky a vzorované oblečení na zakázku budeme expedovat v nejbližších dnech.

Reklamační formulář

Vaše jméno a příjmení:

Adresa:

Telefon a e-mail:

Číslo objednávky:

 

Yellowhammers, s.r.o.

IČ: 27839974 DIČ: CZ27839974

Vratimovská 80, Ostrava, 719 00 (adresa pro uplatnění reklamace).

 

Uplatnění práva z vadného plnění (reklamace)

 

Vážení,

dne …..….... jsem prostřednictvím vašeho e-shopu www.suchedupky.cz či www.yhacek.cz zakoupil/a zboží …………………………………………., která/ý/é začal vykazovat vadu:.......................................... .

  1. a) Vzhledem k tomu, že se zřejmě jedná o vadu odstranitelnou, žádám vás o opravu, a to nejpozději v zákonné lhůtě 30 kalendářních dnů.
  2. b) Vzhledem k tomu, že se zřejmě jedná o vadu nedstranitelnou, žádám vás o výměnu zboží, a to nejpozději v zákonné lhůtě 30 kalendářních dnů.
  3. c) Vzhledem k tomu, že se zřejmě jedná o vadu nedstranitelnou, žádám vás o poukázání kupní ceny ve výši…………... Kč ve prospěch mého bankovního účtu č. ……………………....., a to nejpozději v zákonné lhůtě 30 kalendářních dnů.

 

V …………..……… dne ………………..

Jméno a podpis                                                                                                             ……………………………….

 

Přílohy:

Kopie kupního dokladu

Fotografie reklamovaného zboží